Programy profilaktyczne dla mieszkańców gminy Nowy Kawęczyn

Szpital w Rawie Mazowieckiej zaprasza mieszkańców powiatu skierniewickiego do udziału w dwóch projektach dotyczących profilaktyki zdrowotnej:

1. Profilaktyka raka jelita grubego – badanie kolonoskopii ze znieczuleniem dla osób w wieku 50-65 lub dla osób powyżej 40 roku życia jeśli w linii prostej pokrewieństwa występowały choroby nowotworowe jelit. Proponujemy krótkie terminy, EKG, badanie krwi i lek na oczyszczenie za darmo, zwrot kosztów dojazdu na badanie i samo badanie kolonoskopowe ze znieczuleniem za darmo. Projekt realizujemy przez najbliższy rok.

2. Projekt odchudzający – 12 wizyt u dietetyka, wsparcie psychologiczne, częściowy zwrot kosztów za karnety na basen, siłownię, fitness; nabór już trwa – zostało 50 miejsc dla powiatu skierniewickiego; wizyty są w Przychodni w Rawie Maz. ul. Niepodległości 8 lub w Przychodni WIDOK w Skierniewicach.

Informacje o projektach na stronie www.szpitalrawa.pl w zakładce Projekty UE,  telefonicznie 729 059 508, 729 059 534 lub e-mailowo ue@szpitalrawa.pl


sprawdź również

dym z komina - smog

Zmiana tzw. łódzkiej uchwały antysmogowej

W dniu 6.12.2022 r. w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego została ogłoszona: UCHWAŁA NR L/597/22 SEJMIKU …