Home / Galeria / WAKACYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ 19 SIERPNIA 2018

WAKACYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ 19 SIERPNIA 2018

W niedzielę 19 sierpnia 2018 na Orliku przy Szkole Podstawowej w Strzybodze odbył się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Gminy Nowy Kawęczyn zorganizowany przez Wójta Gminy Nowy Kawęczyn, Gminny Klub Sportowy Manchatan oraz firmę Kwazar.Turniej miał na celu upowszechnianie sportu i rekreacji ruchowej w Gminie Nowy Kawęczyn. Udział wzięło 8 drużyn podzielonych na 2 grupy, mecze w grupach rozgrywane były systemem “każdy z każdym” po 10minut. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do dalszej fazy turnieju, następnie grały ze sobą na krzyż w półfinałach.

W turnieju piłki nożnej udział wzięło 66 osób.W finale drużyna Orlik Team pokonała Nowy Dwór 2:1. Medalami nagrodzone zostały 3 najlepsze drużyny oraz najlepszy strzelec, zawodnik, bramkarz oraz najmłodszy i najstarszy zawodnik.

W trakcie turnieju organizatorzy przygotowali dla najmłodszych gry i zabawy rekreacyjno – sportowe z nagrodami. Dzieci rywalizowały w konkurencjach zręcznościowych, a każdy uczestnik otrzymywał “słodką” nagrodę.

Poniżej wyniki turnieju oraz sprawozdanie:

Grupa A

1.SULISZEW 7pkt 6-1

2.PRANDOTÓW 7pkt 5-2

3.OSP NOWY KAWĘCZYN 3pkt 3-6

4.BIAŁA GWIAZDA 0pkt 1-6

  • PRANDOTÓW – BIAŁA GWIAZDA 2:0
  • SULISZEW – OSP NOWY KAWĘCZYN 3:0
  • SULISZEW – PRANDOTÓW 1:1
  • OSP NOWY KAWĘCZYN – BIAŁA GWIAZDA 2:1
  • SULISZEW – BIAŁA GWIAZDA 2:0
  • PRANDOTÓW – OSP NOWY KAWĘCZYN 2:1

Grupa B

1.NOWY DWÓR 9pkt 6-1

2.ORLIK TEAM 4pkt 5-1

3.RZĘDKÓW 4pkt 4-2

4.GKS ŻELAZNA 0pkt 1-9

  • ORLIK TEAM – NOWY DWÓR 0:1
  • GKS ŻELAZNA – RZĘDKÓW 0:4
  • ORLIK TEAM – RZĘDKÓW 0:0
  • NOWY DWÓR – GKS ŻELAZNA 3:1
  • ORLIK TEAM – GKS ŻELAZNA 5:0
  • RZĘDKÓW – NOWY DWÓR 0:2

PÓŁFINAŁY:

ORLIK TEAM – SULISZEW 1:1 karne 2:1

NOWY DWÓR – PRANDOTÓW 1:0

  1. MIEJSCE

SULISZEW – PRANDOTÓW 6:1

FINAŁ :

ORLIK TEAM – NOWY DWÓR 2:1

Wyróżnienia indywidualne:

-najlepszy strzelec BARTOSZ GAJDZIŃSKI {SULISZEW} – 8 bramek

-najlepszy zawodnik MICHAŁ KARWAT {ORLIK TEAM}

-najlepszy bramkarz RAFAŁ KŁOSIŃSKI {Nowy Dwór}

-najmłodszy zawodnik DAWID KUZIEMSKI {PRANDOTÓW}

-najstarszy zawodnik WŁODZIMIERZ CIOK {ORLIK TEAM}

sędzia główny Mariusz Adamiec Ozpn Skierniewice

sędziowie stolikowi Artur Osadowski, Jacek Gędek, Robert Dobczyk

składy :

1.ORLIK TEAM – Osadowski Artur, Dobczyk Robert, Ciok Włodzimierz, Karwat Michał, Gutkowski Hubert, Gędek Jacek, Błaszczyk Łucja, Milczarek Paweł, Jaworski Szymon

2.NOWY DWÓR – Rdzanowski Łukasz, Rdzanowski Marcin, Jaroń Krzysztof, Tusiński Daniel, Gajda Robert, Kłosiński Rafał, Hajduk Mariusz

3.SULISZEW – Gajdziński Bartosz, Leniarski Bartosz, Urbaniak Krystian, Dembowski Dawid, Michalecki Marcin, Wrzosek Patryk, Ścierski Jacek, Kozub Przemysław, Gajdziński Tomasz

4.PRANDOTÓW – Wrzodak Wiktor, Gil Adam, Janusz Kajetan, Kuziemski Dawid,Kubik Filip, Kubik Rafał, Kaczorowski Filip, Kuciński Krzysztof

5.RZĘDKÓW – Broniarek Mariusz, Broniarek Damian, Broniarek Mateusz, Kucharski Michał, Budynek Przemysław, Milczarek Piotr, Maciak Kamil, Łukasik Piotr, Sowiński Arkadiusz

6.OSP NOWY KAWĘCZYN – Jaworski Adam, Strączyński Karol, Klasztorny Tomasz, Trojanowski Adam, Olewiński Andrzej, Olewiński Mariusz, Olewiński Grzegorz, Augustyniak Konrad, Górski Artur

7.BIAŁA GWIAZDA – Jasiński Jakub, Jagodziński Piotr, Jaworski Kacper, Trębski Jakub, Adamczyk Patryk, Gomuliński Jakub, Pawłowski Przemysław, Bogulewski Michał

8.GKS ŻELAZNA – Murgrabia Mateusz, Ambroziak Mikołaj, Borowski Dawid, Stankiewicz Mateusz, Dudek Przemysław, Kruk Jakub, Kwaczyński Przemysław

Zwycięzcy konkurencji dla dzieci:

RZUT WORECZKIEM

I-Widarska Wiktoria

SPADAJĄCE PACHOŁKI

I-Dobczyk Igor

RINGO

I-Karwat Kamil

RZUT RAKIETĄ – bez klasyfikacji

TOR PRZESZKÓD – bez klasyfikacji

sprawdź również

Gminny Dzień Kobiet – 11 marca 2018 r.

Liczne grono Pań z terenu naszej Gminy uczestniczyło w uroczystych obchodach Dnia Kobiet, organizowanych już… Continue Reading Gminny Dzień Kobiet – 11 marca 2018 r.