Popołudnie z Biznesem: Fundusze na rozwój Twojej firmy. Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego oraz Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wspólnie organizują cykl spotkań informacyjnych dla przedsiębiorców pn. „Popołudnie z biznesem – fundusze na rozwój Twojej firmy”, które odbędą się na terenie Województwa Łódzkiego w każdym z powiatów. Uczestnicy poznają najnowsze możliwości skorzystania z funduszy na rozwój, dotacji i pożyczek oraz instrumentów wsparcia w zdobywaniu rynków zagranicznych oraz środków na szkolenia pracowników.

W powiecie skierniewickim takie spotkanie odbędzie się w dniu: 10 kwietnia 2018 r. w Pamiętna Dworek, Pamiętna 14, w godz. 14:30 – 17:30.

W powiecie rawskim takie spotkanie odbędzie się w dniu: 9 kwietnia 2018 r. Sali konferencyjnej MUZA ul. Mszczonowska 29, w godz. 14:30 – 17:30.

Wydarzenia uświetni wystąpienie gościa specjalnego: p. Artura Partyki: dwukrotnego medalisty olimpijskiego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców wszechczasów i mówcy motywacyjnego. Uczestnicy spotkania będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami, którzy pomogą dopasować źródła finansowania adekwatnie do potrzeb i konkretnych projektów. Udział w wydarzeniach jest również okazją do integracji środowiska gospodarczego i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny po dokonaniu wcześniejszej rejestracji elektronicznej na adres rejestracja@larr.lodz.pl. W tytule należy wpisać datę spotkania.

Program spotkania:

  • 14.30 – 15.00      Kawa powitalna/networking
  • 15.00 – 15.10      Powitanie gości – Marszałek Województwa Łódzkiego
  • 15.10 – 15.30      Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców
  • 15.30 – 16.00     Wystąpienie gościa specjalnego: „Gdzie szukać motywacji? Wysoko, wyżej, najwyżej !!!” Artur Partyka
  • 16.00 – 16.40     Panel dyskusyjny
  • 16.40 – 17.30     Networking + porady eksperckie

W załączeniu zaproszenie od Marszałka Województwa Łódzkiego – Witolda Stępnia.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.lodzkie.pl/spotkania-biznes oraz na Facebooku Promuje Lodzkie.

sprawdź również

zielone tło z napisem informacja

Odczyt wodomierzy!!!

W dniu 17.03.2024 r. inkasent rozpoczyna odczyt wodomierzy w miejscowościach, gdzie nie są zainstalowane wodomierze …