W niedzielę 17 grudnia 2017 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Nowym Dworze odbył się I Świąteczny Turniej Halowej Piłki Nożnej Gminy Nowy Kawęczyn,zorganizowany przez Wójta Gminy Nowy Kawęczyn oraz Gminny Klub Sportowy Manchatan.Turniej miał na celu upowszechnianie sportu i rekreacji ruchowej w Gminie.Udział wzięło 8 drużyn podzielonych na 2 grupy po 4 drużyny,mecze rogrywane były po 12minut.System rozgrywek polegał na meczach w grupie każdy z każdym,przy czym każdą z grup opuszczały dwie drużyny,następnie grające ze sobą na krzyż w półfinałach.
W turnieju udział wzięło 49 osób.W finale drużyna z Nowego Dworu pokonała Suliszew 3:2 strzelając decydującą bramkę minutę przed końcem meczu z rzutu karnego. Pucharami nagrodzone zostały 3 najlepsze drużyny oraz najlepszy strzelec,zawodnik i bramkarz.
Organizatorzy podczas turneju zapewnili zawodnikom ciepłe i zimne napoje a także słodkości i owoce.
Poniżej wyniki turnieju oraz sprawozdanie
Grupa A
1.STARA RAWA 9pkt 16-4
2.OSP RZĘDKÓW 6pkt 16-7
3.OSP NOWY KAWĘCZYN 3pkt 4-12
4.ZGLINNA MAŁA 0pkt 2-17

OSP NOWY KAWĘCZYN – OSP RZĘDKÓW 1:3
STARA RAWA – ZGLINNA MAŁA 5:0
OSP NOWY KAWĘCZYN – ZGLINNA MAŁA 2:1
OSP RZĘDKÓW – STARA RAWA 3:5
OSP NOWY KAWĘCZYN – STARA RAWA 1:8
ZGLINNA MAŁA – OSP RZĘDKÓW 1:10

Grupa B
1.NOWY DWÓR 9pkt 15-5
2.SULISZEW 4pkt 10-11
3.NAC STROBÓW 2pkt 5-9
4.ESTERKA 1pkt 7-12

ESTERKA – SULISZEW 2:5
NOWY DWÓR – NAC STROBÓW 4:0
ESTERKA – NAC STROBÓW 3:3
SULISZEW – NOWY DWÓR 3:7
ESTERKA – NOWY DWÓR 2:4
NAC STROBÓW – SULISZEW 2:2

PÓŁFINAŁY:
STARA RAWA – SULISZEW 2:4
NOWY DWÓR – OSP RZĘDKÓW 3:2

3. MIEJSCE
OSP RZĘDKÓW – STARA RAWA 1:0
strzelec bramki Broniarek Damian

FINAŁ :
NOWY DWÓR – SULISZEW 3:2
strzelcy bramek Dawid Augustyniak,Michał Smolarek,Łukasz Szewczyk-Krystian Urbaniak 2

Wyróżnienia indywidualne
-najlepszy strzelec DAWID MILER [Stara Rawa} – 11 bramek
-najlepszy zawodnik KRYSTIAN URBANIAK {Suliszew}
-najlepszy bramkarz DAWID AUGUSTYNIAK {Nowy Dwór}

sędzia główny Mariusz Adamiec Ozpn Skierniewice
sędziowie stolikowi Artur Osadowski,Jacek Gędek

składy :
1.NOWY DWÓR – Dawid Augustyniak,Michał Smolarek,Łukasz Rdzanowski,Łukasz Szewczyk
Krzysztof Jaroń,Daniel Tusiński,Arkadiusz Iwańczyk
SULISZEW – Jacek Ścierski,Bartosz Gajdziński,Krystian Urbaniak,Przemysław Kozub,Tomasz Gajdziński
OSP RZĘDKÓW – Mariusz Broniarek,Mateusz Broniarek,Damian Broniarek,Przemysław Kosmatka,Przemysław Kalisz,Patryk Błaszczyk
STARA RAWA – Arkadiusz Sowiński,Dawid Miler,Łukasz Rutkowski,Marcin Michalecki
Dawid Zwoliński,Przemysław Budynek,Rafał Podwysocki
OSP NOWY KAWĘCZYN- Tomasz Krupiński,Adam Trojanowski,Adam Jaworski,Karol Strączyński,Damian Paluchowski,Konrad Augustyniak,Kamil Nowak
NAC STROBÓW – Grzegorz Olewiński,Andrzej Olewiński,Artur Górski,Karol Jaworski
Jarosłąw Jaworski,Piotr Gontarek
ESTERKA – Paweł Rymarczyk,Sebastian Rymarczyk,Mariusz Hajduk,Piotr Truszkowski
Paweł Milczarek,Dawid Dębowski
ZGLINNA MAŁA – Jakub Gomuliński,Kacper Jaworski,Piotr Jagodziński,Wiktor Wrzodak,
Jakub Jasiński

 

sprawdź również

WAKACYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ 19 SIERPNIA 2018

W niedzielę 19 sierpnia 2018 na Orliku przy Szkole Podstawowej w Strzybodze odbył się Wakacyjny …