węgiel
https://pixabay.com/pl

Sprzedaż końcowa paliwa stałego w Gminie Nowy Kawęczyn

Wójt Gminy Nowy Kawęczyn informuje, że w związku z art. 11 ustawy z dnia 14 kwietnia 2023 r. o zmianie ustawy o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami oraz o opłacie produktowej oraz niektórych innych ustaw wprowadzającym nowelizację ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe,

Firma Handlowo-Usługowa TOM-KAR Tomasz Kobierski

Nowy Kawęczyn 32, 96-115 Nowy Kawęczyn, tel.: 46 831 41 49

prowadzi sprzedaż końcową paliwa stałego w Gminie Nowy Kawęczyn.

Do sprzedaży pozostało 75 ton węgla (orzech) w cenie 2000 zł brutto za tonę.

W związku z powyższym osoby zainteresowane zakupem powinny złożyć w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowym Kawęczynie wniosek o wydanie zaświadczenia o korzystaniu z dodatku węglowego. Wniosek o wydanie zaświadczenia  należy złożyć do 30 czerwca r.

Ponadto informujemy, że został zniesiony limit ilościowy przypadający na jedno gospodarstwo domowe, w związku z tym zakupu mogą dokonać uprawnione gospodarstwa, które już zakupiły węgiel w ramach preferencyjnego zakupu w terminie do 30 kwietnia br.

Sprzedaż końcowa będzie prowadzona do wyczerpania zapasów, jednak nie dłużej niż do 31 lipca 2023 r. Wnioski złożone po 30 czerwca nie będą rozpatrywane.

sprawdź również

„Przebudowa i rozbudowa stacji wodociągowej w miejscowości Kolonia Starorawska”

„Przebudowa i rozbudowa stacji wodociągowej w miejscowości Kolonia Starorawska” Dobiegła końca kolejna, kluczowa inwestycja w …