Home / Aktualności / wyścig road race Skierniewice

wyścig road race Skierniewice

W dniach 28 i 29 września 2019 r. odbędzie się wyścig kolarski Skierniewice Road Race, zwany też Wyścigiem Trzech Lilii. W związku z tym mieszkańcy naszej gminy muszą się liczyć z ograniczeniami ruchu. Wyścig kolarski na terenie naszej gminy przejedzie w dniu 29.09.2019 r. w godzinach 11:00-13:00 trasą: teren gm. Skierniewice- Suliszew- Budy Trzcińskie- Nowa Trzcianna- Franciszkany- Marianów- Kawęczyn B- Kwasowiec- Rzędków- teren gm. Skierniewice – Podstrobów- Strzyboga- Budy Trzcińskie- Trzcianna- Suliszew- teren gm. Skierniewice.

Więcej informacji o wyścigu na stronie https://www.tour.zamanagroup.pl/?stat=453&ord=2

sprawdź również

Wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego obszar we wsi Zglinna Mała

Nowy Kawęczyn, dn. 07.10.2020 r. OGŁOSZENIE  WÓJTA GMINY NOWY KAWĘCZYN o wyłożeniu do publicznego wglądu… Continue Reading Wyłożenie do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego obszar we wsi Zglinna Mała