wyścig road race Skierniewice

W dniach 28 i 29 września 2019 r. odbędzie się wyścig kolarski Skierniewice Road Race, zwany też Wyścigiem Trzech Lilii. W związku z tym mieszkańcy naszej gminy muszą się liczyć z ograniczeniami ruchu. Wyścig kolarski na terenie naszej gminy przejedzie w dniu 29.09.2019 r. w godzinach 11:00-13:00 trasą: teren gm. Skierniewice- Suliszew- Budy Trzcińskie- Nowa Trzcianna- Franciszkany- Marianów- Kawęczyn B- Kwasowiec- Rzędków- teren gm. Skierniewice – Podstrobów- Strzyboga- Budy Trzcińskie- Trzcianna- Suliszew- teren gm. Skierniewice.

Więcej informacji o wyścigu na stronie https://www.tour.zamanagroup.pl/?stat=453&ord=2

sprawdź również

zielone tło z napisem informacja

Informacja okres zasiłkowy 2024/2025

Od 1 lipca 2024 r. drogą elektroniczną można składać w urzędzie miasta lub gminy właściwym …